"Pár" slov o mé veliké maličkosti

Ano, opravdu se jmenuji Martin Lutter.

A proto i ta "vtipná obchodní značka" FOTOkingCZ. Ono, když se Vás totiž už víc jak 40 let po představení každý druhý člověk zeptá - "a už jste KING?" - haha - nechá to ve vás stopy. Nenechte se ale poplést - vůbec si o sobě nemyslím, že jsem králem fotografie nebo čehokoli jiného - spíš naopak. Jsem člověk jako Vy - mám radosti, starosti, lepší dny, horší dny, ale vždy se snažím být upřímný, milý a v pohodě. Prostě chci dál zůstat člověkem.

A teď vážně (zkusím to) - nejsem nejmladší, ale jsem chlap a tak si asi nikdy nepřestanu hýčkat to dítě v sobě. A každej chlap přece musí mít svoji hračku. No a tak já si poslední dobou hraju hlavně s fotoaparátem a s tím, co z něj padá. Kolem focení jsem tančil pěkně dlouho, než jsem pochopil, že TOHLE je moje cesta. A tak jsem utekl ze všech těch korporátů, manažerských pozic, prodejů, targetů a všech těch "důležitých" nesmyslů a začal se naplno věnovat fotografii. A sobě. A rodině. A fotografii.

S fotoaparátem v ruce jsem si uvědomil, že MUSÍM propojit svou vášeň a emoce se svojí duší a osobností a zjistil jsem, že tohle je přesně to pravé ořechové.

Rád fotím vše, co vidím - lidi, zvířata, věci, krajinu, hvězdy - prostě vše.

Budu Vás chtít poznat, než Vás začnu fotit. Budu chtít vědět, co máte rádi, co Vás baví a klidně i co Vás štve. Rád si s lidmi povídám, rád poznávám nová místa a zkouším nové cesty. Miluji děti, jejich bezprostřednost a čisté duše. A i když můžu svým zjevem někoho ze začátku děsit, umím s tím pracovat. Je toho veliká spousta, co bych tu mohl hodiny a hodiny psát. Ale myslím, že bude mnohem lepší si to říct.  🙂

Prostě - miluju lidi, přírodu, stromy, noční oblohu, hudbu, dobrý kafčo, jídlo a samozřejmě své přátele.

Miluju svoji úžasnou rodinu, krásnou ženu a malou dcerku, která roste a roste a roste.

A prostě miluju focení..